O nas

Starosta Nieruchomości

Istniejemy na Podlaskim rynku nieruchomości już od ponad dwudziestu lat. Dysponujemy doświadczoną kadrą legitymującą się licencją zawodową zarządcy oraz administratora nieruchomości, a także pośrednika w obrocie nieruchomościami.

Jesteśmy gotowi w sposób profesjonalny prowadzić w imieniu i na rzecz Inwestora proces inwestycyjny począwszy od doradztwa przy doborze formy finansowania inwestycji współpracując z ponad 20 bankami, przygotowania do zakupu nieruchomości, świadcząc profesjonalne usługi w ramach pośrednictwa w obrocie, poprzez zastępstwo inwestycyjne współpracując z kadrą inżynierską różnych branż z ponad 30 letnim doświadczeniu, pełniącą samodzielne funkcje techniczne w budownictwie, gotową realizować zlecenia z zakresu projektowania inwestycji, nadzorowania, realizacji robót, kosztorysowania, sporządzania opinii i ocen stanu technicznego obiektów budowlanych, okresowych przeglądów obiektów budowlanych, kończąc na zarządzaniu/administrowaniu nieruchomością.

Nasza działalność na rynku nieruchomości zaczęła się od 1996 roku.

Od początku istnienia naszej firmy 1996 roku pracujemy również nad stałym podnoszeniem naszych kwalifikacji oraz jakości usług jakie świadczymy. Rzetelność i skuteczność, to element wpisany w kulturę naszej firmy.